Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.

Доп. курсы / факультативы


Қосымша білім балалардың жұмысқа орналасуына, олардың сабақтан тыс мүдделерінің спектрін анықтауға ықпал етеді және біздің аула клубында бірнеше жолмен ұсынылады. Үйірмелер тізімі ашық және балалардың және олардың ата-аналарының өтініштеріне сәйкес толтырылады.
Көп бейінді комплектмен базалық білім берудің органикалық тіркесімі білім беру кеңістігінің толығымен жаңа түрін қалыптастырудың нақты негізін құрайды - әрбір баланың әртараптандырылған жеке дамуына, өзін-өзі анықтау жолдарын іздестіруге, жеке балалар топтарында қолайлы әлеуметтік-психологиялық климаттың пайда болуына ықпал ететін гуманистік әлеуметтік-педагогикалық орта және тұтастай алғанда аула клубы ұжымының деңгейінде жүргізіледі .
Оқушылардың сабақтан тыс уақытта үйірмеге қатысуы өзін-өзі тәрбиелеуді күшейтуге, оқушылардың өзін-өзі ұйымдастыру мен өзін-өзі бақылауына, бос уақытты өткізу дағдыларын қалыптастыруға көмектеседі, балаларға салауатты өмір салты үшін практикалық дағдыларды дамытуға және қоршаған ортаның теріс әсеріне төтеп беруге мүмкіндік береді. Балалардың бос уақытты бағдарламаларға жаппай қатысуы клуб ұжымының бірлігіне, клуб дәстүрлерін нығайтуға, онда қолайлы әлеуметтік-психологиялық климатты қалыптастыруға ықпал етеді.
 № Үйірме атауы  Үйірме жетекшісі
 1 "Техникалық конструкциялау" Малдыбаев Бакыт Амангелдыевич
 2 "Алғашқы техникалық модельдеу" Нұғманов Медет Талапұлы
 3 "Алтын ине" қолөнер үйірмесі
Маханбетова Бахытжан Амантурдыевна
 4 "Көркем өнер" сурет үйірмесі Султанова Айшат Акбергеновна
 5 "Шебер қолдар" қолөнер үйірмесі Айтбаева Айгуль Абдулкаримовна
 6  "Бояулар әлемі" сурет үйірмесі Нургалиева Шамшырак Мураткызы 
 7  "Hello England" ағылшын тілі үйірмесі Байтасова Жиде Сисенбаевна 
 8  "Тілашар"   Ескельдина Данара Жаймановна 
 9  "Балапандар" 
Байтасова Айгерим Сисенбаевна 
 10  "Сөз өнері" Өтесова Гүлназ Есжанқызы 
 11  "Жас турист" Өткелбаев Конакбай Манатбаевич 
 12  "Шұғыла" Кәрім Гүлнаш Қуанышбекқызы 
 13  "Жас футболшы" Жылқайдар Сүйінбай Отарбекұлы 
 14  "Happy English" Буркиталина Гульшат Тимуровна 
 15  "Дзю-до" Аминова Гүлшат Нұрсайновна 
 16  "Happy English" Үркімбай Мейіргүл Ізбасарқызы 
 17  "Шебер қолдар" Ергалиева Гулмаржан Шалабайкызы 
 18  "Умелые ручки" Абишева Инеш Увайтжановна 
 19  "Сазды әлем" Бисангалаев Серик Бектимирович 
 20  "Жас суретші" Оразгалиев Аманжан Оразгалиевич 
 21  "Болашақ физик" Ержанова Камшат Кудайбергеновна 
 22  "Өнерлі қолдар" Бекеш Айдана Ерболқызы 
 23  "Футбол" Жұмағали Ерболат Қонысбайұлы 
 24  "Тенис" Құлниязов Кәдірбек Кәдіржанұлы 
 25  "Шахмат" Аманжан Ерлан Берікұлы 
 26  "Сурет" Отызбай Бекарыс Хамитұлы 
 27  "Қылқалам" сурет үйірмесі Шубаев Абылай Шамшадинович 
 28  "Сурет" Жолдыбаев Марат Максутович 
 29  "Жас үміт" бейнелеу өнері үйірмесі Злдеева Ляйля Жаксылыковна 
 30  Сурет үйірмесі Дуюсов Даурен Айтжанович 
31   Ән үйірмесі Турмагамбетов Талгат Умбетулы 
 32  Сурет үйірмесі Бекенова Алима Есентаевна 
 33  "Развитие речи" Еркусимова Рита Зейнуллаевна 
 34  "Футбол"  Орынбай Нұрдаулет Бақбергенұлы 
 35  Сурет үйірмесі Ахметсапа Айбота Толегенқызы 
 36  Сурет үйірмесі Гайдаржи Ольга Сергеевна 
 37  "Робототехника" Нугманов Медет Талапұлы 
 38  "Зерде" үйірмесі Елжан Гүлсезім 

Телефон: + 7(71337) 70596; + 7(71337) 70977